M─░SYONUMUZ
Ülkemiz Naturel S─▒zma Zeytinya─člar─▒n─▒n Kaliteli üretiminin ve tüketiminin art─▒r─▒lmas─▒ için , fidan dikiminden market raf─▒na gelinceye kadar olu┼čan yol haritalar─▒n─▒ inceleyip tüketicinin do─čru ve kaliteli ürünle bulu┼čmas─▒n─▒ sa─člamak. Bu yol haritalar─▒n─▒ incelerken kendi alanlar─▒nda uzman olan ki┼či ve kurumlarla (Çözüm Ortaklar─▒m─▒zla ) ortak çal─▒┼čmalar yaparak tüketici bilincini artt─▒rmak için tavsiyelerde bulunmak.

Ülkemiz zeytin çe┼čitlerinden elde edilen yöresel ya─člar─▒n kimysal ve duyusal özelliklerinin haritas─▒n─▒ ç─▒kararak hem üretici aç─▒s─▒ndan co─črafi i┼čaretlemenin gerçekli─čini sa─člamak , hem de tüketici aç─▒s─▒ndan do─čru çe┼čide uygunlu─čunun güvenli bilinirli─čini olu┼čturmak.

 

 

Olu┼čturulan zeytinya─č─▒  tad─▒m panellerinde naturel s─▒zma zeytinya─člar─▒na olan bugüne kadar do─čru bilinen yanl─▒┼člar─▒n tüketiciye do─čru ve basit olarak aktar─▒lmas─▒n─▒ sa─člayarak tüketicinin yemeklerde, pastalarda, keklerde, böreklerde, k─▒zartmalarda zeytinya─č─▒ kullan─▒m al─▒┼čkanl─▒─č─▒n─▒ do─čru olarak sa─člamakt─▒r.

 

 

 

                                                                                              Serdar Öçten ÜNSAL