OVİLO NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
ÜRETİM ŞARTLARI
FİYAT VE ÖZELLİK KARŞILAŞTIRMASI
AMBALAJ VE ETİKET
YAKICILIK ÖZELLİĞİ
ACILIK ÖZELLİĞİ
MEYVEMSİ ÖZELLİĞİ
   
Genel Deerlendirme :

Oksijen deposu olan kaz dağlarının iklime olan etkisiyle çok özel aromalar kazanan zeytin meyvesinin usta eller ile hasat edilip uygun soğuk sıkım şartlarında üretilen orta yoğun meyvemsi (badem,yeşil domates,yeşil elma,çimen) kokulara sahip , zeytin meyvesinden gelen fenol bileşenlerin ve antioksidanların etkisi ile dili üzerinde acılık ve genizde yakıcılık oluşturuyor.

 
Naturel sızma zeytinyağlarında kalite ve sağlığın göstergesi olan meyvemsi kokular,acılık ve yakıcılık bu üründe yoğun olarak bulunmaktadır.
 
Çiğ olarak tüketilmesi,salata ve mezelerde kullanılması uygundur. Özellikle az pişirilen makarnaların soğutulduktan sonra üzerine  dökülmesiyle sofralarınızı şölene dönüştürebilecek kadar lezzetli aromalara sahip olacaksınız.
 
2013 yılında Zeytindostu Derneği 6.Ulusal Zeytinyağı kalite ödüllerinde ALTIN MADALYA , 2014 yılında 7.Ulusal Zeytinyağı kalte ödüllerinde ALTIN MADALYA   alarak kalitesini tescil ettirmiştir.
 
Bu ürünü satın almak için
 
  http://www.hangizeytinyagi.net/premium-naturel-sizma-zeytinyaglari-pmk8?ob=0&marka=OV%DDLO
 
 adresini ziyaret ediniz.
 
 
 
NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam  ve  pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.
 
 
 
Serdar Öçten ÜNSAL
Zeytinyağı Tadım Uzmanı
 
 
Burada yazılı olan yorum  ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.