ZEYTİNSELİ NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
YAKICILIK ÖZELLİĞİ
FİYAT VE ÖZELLİK KARŞILAŞTIRMASI
AMBALAJ VE ETİKET
ÜRETİM ŞARTLARI
ACILIK ÖZELLİĞİ
MEYVEMSİ ÖZELLİĞİ
   
Genel Deerlendirme :


Aydın - Didim yarımadasının denizden esen sert rüzgarlarında harmanlanan, organik olarak yetiştirilip MEMECİK - DOMAT - ARBEQUINA - GEMLİK - MANZANİLLA çeşidi zeytinlerin el ile hasat edildikten sonra gıda güvenliği ve hijyenin en yüksek düzeyde sağlandığı fabrika ortamında soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen yoğun aromalara (Yeşil elma,çimen,yeşil muz ,limon çiçeği ,yeşil domates, kır çiçekleri ) sahip , yakıcılığı ve acılığı yüksek düzeyde olan Miletos antik kentinin mistik havasını yansıtan muhteşem bir naturel sızma zeytinyağı. Her bir zeytin çeşidine ait özel soğuk sıkımlar uzmanların kontrolünde yapılarak sizlere kaliteyi sunma sözü vermektedir.


Özellikle salatalar ve mezelerde kullanıldığında içerisine başka bir baharat koymaya ihtiyaç duymayacaksınız. Sabahları aç karnına alacağınız bir tatlı kaşığı erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı ile güne zinde başlayacak , mide ve bağırsak sorunlardan kurtulacaksınız.Sağlık ve kalitenin vazgeçilmezi olan Didim bölgesi zeytinlerinden üretilen ZEYTİNSELİ  natürel sızma zeytinyağı mutfaklarınızda 2014 Ekim ayından itibaren yer almaya başlayacaktır.Satın almak için         www.hangizeytinyagi.net/zeytinseli-500-ml-eh-ss-odullu-pmu23                       web sitesini ziyaret ediniz
NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam ve pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.


Serdar Öçten ÜNSAL

Zeytinyağı Tadım Uzmanı

Bu sayfada yazılı olan yorum ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.