ATİLLA ÇELEBİ ÖZGÜL NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI
YAKICILIK ÖZELLİĞİ
AMBALAJ VE ETİKET
FİYAT VE ÖZELLİK KARŞILAŞTIRMASI
ÜRETİM ŞARTLARI
ACILIK ÖZELLİĞİ
MEYVEMSİ ÖZELLİĞİ
   
Genel Deerlendirme :

Edremit körfezinin bol oksijeni ile sert poyrazların etkisinde kalan Kaz dağlarının yamaçlarında bulunan Edremit çeşidi zeytinlerin ekim ayı içerisinde erken hasat edilerek aynı gün bekletilmeden işlenerek natürel sızma zeytinyağı haline getirilmesiyle ortaya çıkan hafif meyvemsi aromalara sahiptir.

Yeşil domates kokularına eşlik eden taze biçilmiş çimen kokusu ve çağla badem aromasıyla sessiz bir huzur veriyor. Meyvemsi kokular dengeli olarak zeytin meyvesinin acısıyla birleşmiş , antioksidan ve fenol bileşenlerin etkisiyle boğazımızda oluşan yakıcılık etkisi kısa sürüyor.

 

Zeytinyağı kullanmaya yeni başlayan tüketiciler için hafif aromalar her zaman çekici olmaktadır.  Başarılı bir üretim sürecinden geçen ATİLLA Çelebi ÖZGÜL natürel sızma zeytinyağı raflarda yerini alırken gözümüz kapalı alacağımız özel zeytinyağlarımıza bir yenisinin daha eklenmesinden mutluluk duyuyorum.

 

Salata, mezeler ve hafif ara sıcaklarda kullanabileceğiniz bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Yapılan yorumlar  fotoğrafta görülen ürüne aittir, markanın diğer ürünlerini kapsamaz.

 

 

NOT: Almak istediğiniz Naturel sızma zeytinyağının koyu renkli şişede ve uygun hava koşullarında saklanmış olduğundan emin olunuz. İhtiyacınız kadar alınız ve sezonunda tüketiniz, naturel sızma zeytinyağının bir gıda maddesi olduğunu ve bayatladığını sakın unutmayınız. En uygun koşullarda (18 C-22 C) ,karanlık, ışık geçirmeyen ortamlarda saklayınız ve hava ile temas ettirmeyiniz. Saydam  ve  pet şişelerde asla naturel sızma zeytinyağı satın almayınız.
 
 
Serdar Öçten ÜNSAL
 
Zeytinyağı Tadım Uzmanı
 
Bu sayfada yazılı olan yorum  ve bilgilerin izinsiz olarak kullanılması halinde yasal işlemler uygulanır.